• Targi Mińsk 2015

 • Targi Mińsk 2013

 • Kontraktacja w Mińsku 2012

   

  Targi Mińsk 2015

   

  foto 015 foto 023 foto 077 f 034  f 035

  Targi Mińsk 2013

   

  Mińskie targi obuwia odbyły się 17 czerwca bieżącego roku po raz drugi. W tej edycji udział wzięło około 30 znanych polskich firm obuwniczych m.in. Acord, Aga, Alexander, Alimex, Błażej, Libero, Lizard, Luca Cavialli, Nessi, Pamar, Piechur Bis, Poland, Solideo oraz Trio. Zaprezentowały one wzory z najnowszej kolekcji jesień/zima 2013/2014. Pod względem liczby zamówień przodowały 2 spośród nich: Nessi oraz Pamar, które przyciągnęły uwagę klientów przede wszystkim wysoką jakością wykonania prezentowanych wzorów.

   

     
       

  Kontraktacja daje możliwość bezpośredniego porównania kilku marek.

  Frekwencja odwiedzających nie była wysoka, głównie ze względu na właśnie rozpoczynający się okres wakacji, jednak stali klienci nie zawiedli Nas i tak jak obiecali wcześniej, pojawili się na targach. .

  Organizowanie tego typu wystaw jest warte wysiłku, ponieważ klient ma możliwość zapoznania się z nową kolekcją, a także może dokonać bezpośredniego porównania kilku marek w jednym miejscu.


  Kontraktacja w Mińsku 2012

   

  Wystawa, która odbyła się 17 grudnia ubiegłego roku w Mińsku  - cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów ze Wschodu, mimo niesprzyjającej aury pogodowej. Podczas jednodniowej prezentacji polskie firmy obuwnicze przedstawiły swoją ofertę kolekcji wiosna/lato 2013. Naszą firmę reprezentowały: Nessi, Aga, Alimex, Carinii, TRIO, Oleksy, Lizard Shoes, Luca Cavialli, Alexander, Kazkobut, Solideo oraz Topbut. Podejmując decyzję o uczestnictwie w prezentacji producenci byli miło zaskoczeni świetnym miejscem, niezwykle wysokim poziomem organizacji wystawy oraz dużą frekwencją odwiedzających.

   

  IMG 5931  IMG 5928  IMG 5936
   IMG 5953  IMG 5962  IMG 5964

  Dobra kolekcja to podstawa pracy działu handlowego każdej firmy obuwniczej.

  Kolekcja wiosenna spotkała się z aprobatą naszych odbiorców. Rynek wschodni jest niezwykle wymagający i należy go traktować szczególnie. Najważniejsze jest to, że pochlebne opinie na temat wzorów przełożyły się na liczbę zamówień.

  Po całodniowej wystawie w miłej atmosferze goście zapowiedzieli się na kolejne prezentacje.


JKJ Obuwie @ Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 Zaprojektowana przez JAWAS Jakub Wasilczuk