Szydłowski 1473 male

Firma J.K.J. istnieje w branży obuwniczej już od 1996 roku. Dzięki działalności naszej firmy już od ponad kilkunastu lat zyskaliśmy sobie szerokie grono odbiorców na terenie Polski, jak również za granicą: Litwie, Łotwie, Białorusi, Rosji. 


Specjalizujemy się w sprzedaży eleganckiego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. Buty, które oferujemy naszym klientom pochodzą od polskich producentów, co świadczy o wysokiej jakości wykonania, niezwykłym komforcie i wygodzie użytkowania.

Baldowski D01511-male
PASO a PASO BELLA male Firmę JKJ cechuje dynamika rozwoju oraz elastyczność i szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku. Systematycznie śledzimy najnowsze trendy obuwnicze i pod tym kątem przygotowujemy naszą ofertę. Co najmniej dwa razy do roku organizujemy wystawy obuwia, które mają na celu przedstawienie klientom nowych kolekcji przez producentów. Taka forma spotkań służy również wymianie poglądów z przedstawicielami polskiej branży obuwniczej. Wartości, które są podstawą naszej działalności to: solidność, uczciwość oraz indywidualne podejście do Klienta. PASO a PASO YASMINA-male
Trio 3389-male W swojej ofercie mamy obuwie producentów polskich m.in. takich jak: Aga, Nessi, Acord, Alimex (Alberto Violli), Baldowski, Błażej, J. Szydłowski, Pamar, Lizard, Lemar, Piechur Bis (Dolce Pietro), Pollonus, Adpol (Luca Cavialli), Trio, Libero, Sala, Rammit, E&P (Laura Messi), Escott, Łukbut, Poland, Galant, Embis, Exkluziv, Paso a Paso.
Szydłowski 1487-male

 

 

 


JKJ Obuwie @ Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 Zaprojektowana przez JAWAS Jakub Wasilczuk